Dizaina ambulance svētkiem" ir unikāls ziedu un svētku salons, kura mērķis ir sekot jaunākajām kāzu floristikas modes tendencēm pasaulē. 

Uzticiet mums savas rūpes izdaiļot Jūsu svētkus, uzburt Jūsu kāzas skaistas, gaumīgas un neaizmirstamas! Ziedu kompozīcijas, dekori, pušķi un dažādi individuāli dizaina risinājumi, pieskaņoti Jūsu vēlmēm - tie patīkami pārsteigs un priecēs gan Jūsu īpašajā dienā, gan arī vēlāk, gremdējoties atmiņās.

Mēs priecāsimies piepildīt Jūsu sapņus un svētkus, piesātinātus pārsteigumiem un pozitīvām emocijām. Mūsu vērtības - individuāla pieeja un stils ikvienam, jo katrs mūsu klients ir īpašs. Apmierināts klients ir laimīgs klients. Mēs vēlamies, lai mūsu klienti būtu īpaši laimīgi.

Mūsu mērķis - būt vieniem no vislabākajiem šajā jomā Latvijā. Šis ir labākais laiks un vieta, kad un kur realizēt daudz traku un radošu ideju un izārstēt Jūs no pirmssvētku drudža. "Dizaina ambulance" gaida Jūs! 

 Mēs piedāvājam :

·       Līgavas pušķi;

·       Līgavas pušķis (mešanai);

·       Līgavaiņa piespraude;

·       Ziedu rotas matiem;

·       Ziedi vedējiem;

·       Automašīnas dekors;

·       Visa veida telpu noformēšana un dekorēšana;

·       Dekoru piegāde un uzstādīšana;

·       Inventāra noma;

·       Ziedlapiņas;

·       Dāvanu iesaiņošana;

·       Ziedu pušķu izveide viesiem un vecākiem.


                             Apskatīt galeriju:  
                                                            Spied šeit        

Sazinies ar mums 

Mūsu mērķis ir atbildēt uz visiem Taviem jautājumiem 24 stundu laikā. Jautā jebko, kas saistīts ar svinēšanu, dekorēšanu, ziediem un krāšņu dzīvi. Mēs ar prieku Tev atbildēsim !Ja neesi saņēmis atbildi 24 stundu laikā, iespējams, noticis kāds tehnisks misēklis.  Lūdzu piezvani mums uz tālruni +371 29111190
0


 .