Noma un telpu īre
Netērē naudu Jaunām mēbelēm
 – nomā tās pie mums!

Pirkt vai nomāt – tāds ir jautājums!

     Kas ir izdevīgāk – pirkt vai nomāt? Pirkt? Bet ja nu tas neiederēsies un sajutīšu, ka tas ir nepavisam tas, kas man vajadzīgs? Nomāt? Vai tas nav dārgi? Un ja nu man tā iepatīkas, ka es negribēšu no tā šķirties ... Šaubīties un kārtīgi apsvērt visus “par” un “pret”, kad jāiegādājas kāds pamatīgāks pirkums vai jāgatavojas kāzām, ir cilvēka dabā. Mēs, “Dizaina ambulance”, saprotam mūsu klientus un vēlamies rast viselastīgākos un patīkamākos risinājumus – ar stilu un gaumi.

Nomāt mēbeles un dizaina priekšmetus var izrādīties praktiski un izdevīgi, ja, piemēram:

  • - jārīko svētki;
  • - jāsagādā kādam pārsteigums;
  • - jāuzņem viesus;
  • - jāiekārto foto vai video sesijas vieta;
  • - neesi izlēmis, vai kāda mēbele patiešām iederēsies interjerā;
  • - gribas pārmaiņas.

     Retro ballītes, greznas svinības, korporatīvie sarīkojumi, amatierteātru izrādes, koncerti, kāzas – ir tik daudz iespēju, kur, neskaitot ziedu noformējumu, var būt noderīgi arī dažādi dizaina priekšmeti un pat mēbeles. Mūsu antīko mēbeļu salonā atradīsiet 19. gs un 20. gs sākuma sofas, kumodes, galdus un krēslus rokoko, bīdermeijera, gustaviana, čipendeila stilā, kā arī senlaicīgus dizaina priekšmetus, tādus kā svečturus, pulksteņus, lampas, spoguļus u.c. lietas, kas ļaus atgriezties vismaz simts gadu vecā pagātnē.

      Ja ir doma sarīkot romantiski pārsteigumu, “Dizaina ambulance” ir īstā vieta, kur vērsties pēc padoma vai smelties idejas. Mēs palīdzēsim noorganizēt romantiskas vakariņas vai brokastis Tavā izvēlētajā vietā – vai tas būtu dārzs vai jūras mala. Iztēlojies, ka Tu aizved viņu skatīties saulrietu, bet tur, liedagā, pēkšņi priekšā gaida ērta un grezna sofa un pasakaini ziedi ... Mēs to visu varam nodrošināt, arī klātu galdiņu, ja ir tāda vēlme.

     Aristokrātiski dārza svētki un Mocarta mūzika? Kāpēc gan ne? Pārsteidz savus viesus!

" ... Lai nokļūtu pils dārzā, nevajag īrēt pili ...”

     Rokoko stila sofas, sveces sudrabainos svečturos un ziedu kompozīcijas radīs karaliski smalku iespaidu un īpašu noskaņojumu. “Dizaina ambulances” dizaina guru palīdzēs uzburt nepieciešamo atmosfēru, kur tapt iedvesmojošām fotosesijām. Tāpat arī sadarbojamies ar fotogrāfiem, piedāvājot iespēju nomāt viņiem interesējošas mēbeles savām studijām vai rīkot fotosesiju tepat uz vietas, pie mums “Dizaina ambulances” telpās.

     Visiem zināms, ka prece, vai nu tas būtu apģērbs, vai mēbele, fotogrāfijās bieži vien izskatās savādāk, nekā īstenībā, un tāpēc ir grūti būt pārliecinātam, vai tiešām tā ir īstā, kas vislabāk der. Mēs saprotam mūsu klientu bažas un vēlmes, tāpēc piedāvājam tādu pakalpojumu kā mēbeļu “piemērīšanu” mājās. Atkarībā no preču daudzuma un izmantošanas termiņa cena ir klientam draudzīga, bet, ja prece iepatīkas, tad iespējams to iegādāties jau ar īres atlaidi. Bet, ja jums ir vēlēšanās tikai ieviest interjerā svaigas un mūžam mainīgas vēsmas, varam vienoties arī par mēbeļu nomu ar iespēju mēbeles atgriezt. Antīkās mēbeles ir arī mūsdienīga interjera sastāvdaļa, un tās ienesīs mājās par zināma veida gaumīgu “kičīgumu”.

     Kāzām ... ne vien ziedu dekori telpām, galdiem, vārtiem, šūpolēm, fotorāmjiem ... bet arī interjera priekšmeti un mēbeles, kurus iespējams pie mums nomāt. Piedāvājam arī ar piegādi un dizainera pakalpojumus, lai gūtu vislabāko rezultātu. Aicinām iepazīt mūsu salonu klātienē! Gaidīsim Tevi ciemos uz kafijas tasi pie mums Rīgā, Teikā, Zemgaļu ielā 8. Atnāc un ievērtē mūsu mājīgās telpas, jo esam atvērti arī telpu nomai dažādiem pasākumiem:

  • - foto vai video sesijām;
  • - meistarklasēm, radošajām darbnīcām;
  • - semināriem;
  • - autorvakariem.

"... Neviens sapnis nekad nav par lielu, un neviens sapņotājs nav par mazu ..."
 

0


 .